Hakkımızda

Hakkımızda

ENTO GRUP

Ento Grup, sektörde hizmete başladığı 2003 yılından bu yana, gelişmeyi temel amaç olarak benimseyen yapısı ile hedeflerini hep bir adım önde tutmuş ve tüm bu çalışma azmi ve gayretleriyle her yıl teknolojik gelişmeleri de takip ederek geliştirdiği projeler ile de proje partnerlerine destek olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
Sektöre adımını atarken adını Ento İletişim ve danışmanlık hizmetleriyle duyurmuş, verdiği hizmetin kalitesi ve yaptığı işlerin güvenilirliği ile yolunda emin adımlarla ilerlemiştir.
İletişim ve danışmanlık hizmetleri halkası içerisinde; Organizasyonu temel bir hareket alanı olarak belirlemiş bununla birlikte; Eğitim Organizasyonları (Kongre, konferans ve çalıştaylar, Okul gezileri, atölye programları, eğitici eğitimleri vb.) başta olmak üzere Fuarlar, kongre yönetimi ve bayi toplantıları ile ulusal ve uluslararası pek çok organizasyona imza atmıştır. Bu süreç sonucunda faaliyetlerini 2012 yılında Ento Grup çatısı altında toplamıştır.
Eğitim sektöründe de okul organizasyonları ile varlığını sürdüren Ento Grup; 32’si özel toplamda 37 sinerji noktası ile yaptığı anlaşmalarla bu sektörde de yerini almıştır.
Dahi Atölye projesi kapsamında; Okul gezileri ve yerinde uygulamalar yapmaktadır. Okullarda sabit ve süreli atölye kurulumları, öğrenci, veli, öğretmen eğitimleri vermektedir.
Öğrenciler ile kanaat lider buluşmaları, öğrenci ve eğitim koçluğu süresinde pandemi sürecinde yabancılaşmayı yıkıp öğrencileri tekrar hedef sahibi yapmayı planlıyor.
Robotik kodlama, zeka oyunları, deney atölyeleri, bilim atölyesi, ayakkabı tasarım atölyeleri ile de katılımcılar da özgüven, kişisel ve zihinsel gelişim, ufuk ve vizyon geliştirme, el becerileri kazandırmayı amaçlamaktadır.

Hakkımızda